Abraservice CZ

Dodavatel dílů pro zvýšené opotřebení a kompletních řešení vyrobených z otěruvzdorných a vysokopevnostních ocelí

Abraservice je přední evropská společnost v oblasti ocelí odolných proti opotřebení vysokopevnostních ocelí a nabízí svým průmyslovým zákazníkům kompletní řešení od analýzy potřeb až k dodávce hotových a obrobených dílů připravených pro montáž.

Zkušenosti a technická odbornost společnosti Abraservice, porozumění specifickým požadavkům vašich projektů a široká škála produktů a způsobů zpracování nám umožňují navrhovat plně uzpůsobená řešení.

Společnost Abraservice klade důraz na dlouhodobý vztah se svými partnery založený na důvěře: blízkost, dostupnost a konzultace zajišťují komplexní bezpečné a transparentní pokrytí vašich požadavků a zajištění činností po dodávce.

Společnost Abraservice pokrývající celé evropské území splňuje očekávání zákazníků, kteří pracují v náročných prostředích s vysokými požadavky na jakost a trvanlivost dílů: ocelářský průmysl, doly a lomy, cementárny, manipulace, zdvihání a přeprava, stavební průmysl, cukrovarnictví, zemědělské stroje, papírenský průmysl, atd.

Kde nás najdete

Prosím kontaktujte nás!

Bitte kontaktieren Sie uns, wenn Sie weitergehende Informationen oder ein Angebot benötigen. Wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten.

Abraservice CZ

Otmarov 57
66457 Otmarov
ČESKÁ REPUBLIKA

Náš tým

Ředitel společnosti
Ing.Michal Navrátil
M +420 724 668 368
m.navratil@abraservice.com

Regionální manažer
Jiří Izák
M +420 724 668 354
j.izak@abraservice.com
Regiony: Severní Morava,Východní Čechy,Severní Čechy

Regionální manažer
Ing.Petr Polcar
M +420 605 248 231
p.polcar@abraservice.com
Regiony: Jižní Morava,Jižní Čechy,Západní Čechy