Abraservice Czech Republic

Dodavatel dílů pro zvýšené opotřebení a kompletních řešení vyrobených z otěruvzdorných a vysokopevnostních ocelí.

PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS!

Abraservice je přední evropská společnost v oblasti ocelí odolných proti opotřebení vysokopevnostních ocelí a nabízí svým průmyslovým zákazníkům kompletní řešení od analýzy potřeb až k dodávce hotových a obrobených dílů připravených pro montáž.

Zkušenosti a technická odbornost společnosti Abraservice, porozumění specifickým požadavkům vašich projektů a široká škála produktů a způsobů zpracování nám umožňují navrhovat plně uzpůsobená řešení.

Společnost Abraservice klade důraz na dlouhodobý vztah se svými partnery založený na důvěře: blízkost, dostupnost a konzultace zajišťují komplexní bezpečné a transparentní pokrytí vašich požadavků a zajištění činností po dodávce.

Společnost Abraservice pokrývající celé evropské území splňuje očekávání zákazníků, kteří pracují v náročných prostředích s vysokými požadavky na jakost a trvanlivost dílů: ocelářský průmysl, doly a lomy, cementárny, manipulace, zdvihání a přeprava, stavební průmysl, cukrovarnictví, zemědělské stroje, papírenský průmysl, atd.

Abraservice in mine and quarry industry
Plaque d'usure Hardox®

Přední světová otěruvzdorná ocel

Její nesrovnatelná tvrdost a rázová houževnatost zajišťují vysokou produktivitu, zvýšenou trvanlivost a prodlouženou životnost produktu. Hardox® je obchodní značka společnosti SSAB GROUP.

Rechargement Duroxite

Nejnovější v technologii návaru

Produktová řada je zaměřena na různé typy opotřebení, jako je otěr, náraz, teplo, opotřebení kov na kov a eroze. Duroxite® je obzvláště vhodný pro boj proti kluznému opotřebení od výjimečně tvrdých částic, jako jsou minerály obsahující křemen.

Tôles Abramax

Nejnovější generace multifunkční otěruvzdorné oceli

Jedná se o jedinečně odolný a výjimečný produkt, který nabízí vysokou tvrdost, rázovou houževnatost, tepelnou odolnost a zvýšenou ochranu v korozivním prostředí.

Téléchargements

ABRASERVICE CZ

Otmarov 57
66457 Otmarov
ČESKÁ REPUBLIKA
a.cz@abraservice.com

NÁŠ TÝM

Ředitel společnosti
Ing.Michal Navrátil
M +420 724 668 368
m.navratil@abraservice.com

Regionální manažer
Jiří Izák
M +420 724 668 354
j.izak@abraservice.com
Regiony: Severní Morava, Východní Čechy, Severní Čechy

Regionální manažer
Ing.Petr Polcar
M +420 605 248 231
p.polcar@abraservice.com
Regiony: Jižní Morava, Jižní Čechy, Západní Čechy