Wyłączność-Creusabro

  Jestesmy jedynym przedstawicielem oferujacym CREUSABRO® DUAL℗, CREUSABRO® 4800℗ i CREUSABRO® 8000℗ na terenie Polski.

Abraservice

Abraservice jest największą siecią dystrybucji stali odpornych na ścieranie i wysokowytrzymałych.

Abraservice Polska

Nasz zespół posiada obszerną wiedzą i doświadczenie w zakresie szerokiej gamy oferowanych produktów, do których możemy również zaliczyć wysokiej jakości gatunki (CREUSABRO, Dillidur, Dillimax…)

Dostawca kompleksowych rozwiązań oraz Gotowych elementów wykonanych ze stali Trudnościeralnych oraz wysokowytrzymałych

Firma Abraservice jest dostawcą stali trudnościeralnych i wysokowytrzymałych; zarówno w postaci arkuszy standardowych jak i przyciętych na wymiar, a także wykonanych wg schematu klienta.

Jesteśmy europejskim liderem wśród dostawców tego rodzaju stali. Oferujemy całościowe rozwiązania: od analizy potrzeb klienta, poprzez pomoc w wyborze materiału po dostawę wyrobów oraz wsparcie podczas eksploatacji.

Abraservice stawia na długotrwałą i opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę z naszymi partnerami. Kwalifikacje, zaangażowanie i dostępność naszych doradców zapewniają pełne zrozumienie Państwa potrzeb.

Obecne w całej Europie Abraservice spełnia oczekiwania klientów pracujących w bardzo wymagających środowiskach, gdzie konieczna jest wysoka jakość oraz trwałość stali, np.: hutnictwo, kopalnie, żwirownie i kamieniołomy, cementownie i koksownie, elektrownie i elektrociepłownie, urządzenia do wszelakiego transportu, recykling, maszyny budowlane i drogowe, cukrownie, maszyny rolnicze, przemysł papierniczy...

 

Creusabro website